امروز چهارشنبه, 30 خرداد 1397
هفته سی‌ویکم لیگ یک – استادیوم دستغیب شیراز
سه‌شنبه 22 فروردین 96 – ساعت 16:30
فجرسپاسی شیراز 4 – استقلال اهواز 0
گل‌ها: ایمان سلیمی (13)، ایمان باصفا (18- پنالتی)، علی غلامرضاپور (40)، سهراب ادیب (84)
داور: حسین زیاری
کمک داوران: قهرمان نجفی و محمدرضا طالبی
اخطار: احمد حیات منش (فجرسپاسی)
تماشاگر: دو هزار نفر
 
فجرسپاسی شیراز: میلاد احمدیان، احمد حیات‌منش، میلاد صفایی، محمدجواد جلالی‌فر (76- ابوذر صفرزاده)، سید علیرضا زندوی (62- سهراب ادیب)، سعید زارع، ایمان باصفا، محسن فیاض‌بخش، علی جودکی و علی غلامرضاپور
سرمربی: غلامحسین پیروانی
 
استقلال اهواز: رضا جبارنژاد، محمد حق‌شناس، عادل مسعودی‌فر (46- هادی دغاغله)، داود شهرویی، علی درخشان دشتکی (75- محمدرضا حسنی‌فر)، حسن معاوی، پدرام اردلانی، ستار دراجی، محمدجواد کردونی، سعید آذرنوش (46- حمید جرفی) و محمد معاوی
مربی: حمیدرضا بابایی
 
خلاصه بازی
تیم استقلال اهواز متحمل بیستمین شکست در فصل جاری مسابقات لیگ دسته اول شد.
 
استقلال اهواز در غیاب تعدادی از بازیکنانش که در اعتراض به وضعیت نابسامان این باشگاه حاضر به همراهی تیم‌شان در سفر به شیراز نشدند، مقابل فجرسپاسی به میدان رفت و بیستمین باخت در فصل جاری لیگ را متحمل شد.
 
فجرسپاسی بازی را تهاجمی آغاز کرد و در نیمه اول حاکم بر توپ و میدان بود. برتری مطلق زردپوشان سپاسی با سه گل در این نیمه همراه بود تا 45 دقیقه نخست  
 
تعدادی از هواداران متعصب استقلال اهواز با وجودی که سقوط این تیم به لیگ دسته دوم مسجل شده است، از اهواز عازم شیراز شده بودند و با نصب پلاکاردهایی در استادیوم دستغیب شیراز خواستار رسیدگی به وضعیت تیم محبوب‌شان برای سال جدید شدند.
 
اتفاق ویژه این مسابقه در نیمه اول رخ داد و میلاد احمدیان دروازه‌بان فجرسپاسی در پی ضربه‌ای که از سوی بازیکن استقلال اهواز به وی وارد شد، با مصدومیت از ناحیه سر مواجه گردید. بازی پس از مصدومیت احمدیان برای دقایقی متوقف شد و نیروهای پزشکی به وضعیت وی رسیدگی کردند. این بازیکن که امکان ادامه بازی را نداشت، با مهدی صدیقیان تعویض شد.
 
استقلال اهواز در ابتدای نیمه دوم دو تعویض انجام داد تا شرایط را تغییر دهد. فجرسپاسی در این نیمه هم چندین موقعیت گلزنی خلق کرد و در دقایق پایانی به گل چهارم رسید. استقلال اهواز نیز فرصت‌هایی برای گلزنی داشت و یک بار ضربه هادی دغاغله به تیر عمودی دروازه فجرسپاسی برخورد کرد.
 
استقلال اهواز امروز بیستمین شکست در فصل جاری لیگ یک را متحمل شد تا کماکان بدون کسب پیروزی در انتهای جدول باقی بماند.
 
شرح گل‌ها
1-0 (فجر): کرنر ارسالی بازیکنان فجرسپاسی با ضربه سر ایمان سلیمی از کنار دستان دروازه‌بان استقلال اهواز عبور کرد و گل اول میزبان را رقم زد.
 
2-0 (فجر): خطای مدافع استقلال اهواز روی محین فیاض‌بخش در محوطه جریمه، یک ضربه پنالی برای تیم فجرسپاسی به همراه داشت. پنالتی را ایمان باصفا با ضربه‌ای زمینی به سمت چپ دروازه استقلال اهواز زد و گل دوم را به ثمر رساند.
 
3-0 (فجر): نفوذ سعید زارع از منطقه چپ خط دفاعی استقلال و ارسال زمینی این بازیکن به دهانه دروازه، با اشتباه دروازه‌بان استقلال اهواز همراه شد تا علی غلامرضاپور با ضربه‌ای کم‌جان که با چاشنی شانس همراه بود، توپ را از خط دروازه آبی‌پوشان عبور دهد.
 
4-0 (فجر): ارسال ابوذر صفرزاده از جناح چپ به درون محوطه جریمه استقلال و ضربه سر چکشی سهراب ادیب مهاجم بلندقامت فجرسپاسی باعث رقم خوردن گل چهارم زردپوشان شد.
منبع :خوزستان اسپورت

ثبت سیستمی

 

 

دریافت فایل اکسل

تصاویر هفته

نتایج مسابقات استانی

 

 

ارسال اخبار شهرستان ها

مدارس فوتبال

 

سایت های مرتبط

 

 

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

 

 

 

 

 

 

 

 

آمار بازدید سایت

                                                                                       
  
               پشتیبانی فنی : واحد انفورماتیک هیأت فوتبال استان خوزستان
 
 
                        ***  کپی برداری از مطالب و تصاویر سایت، با ذکر منبع بلامانع است ***