امروز پنج شنبه, 06 ارديبهشت 1397
رئیس هیأت فوتبال خوزستان، گفت: علی پورکیانی در جلسه امروز که در فرمانداری برگزار شد چیزی از بازی نکردن تیم نگفت.

کاظم طالقانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه اعضای استقلال خوزستان اعلام کردند قصد ندارند در بازی روز پنج‌شنبه مقابل فولاد به میدان بروند، گفت: امروز در فرمانداری جلسه‌ای داشتیم که صحبت‌های مطرح شده حاکی از این امر نبود. فکر می‌کنم روز پنج‌شنبه بازی بدون مشکل برگزار می‌شود.

وی در مورد اینکه پس صحبت‌هایی که در مورد بازی نکردن مطرح می‌شود به نوعی بازی رسانه‌ای است، خاطرنشان کرد:‌ من نباید در این مورد اظهار نظر کنم اما چیزی که می‌دانم امروز در جلسه فرمانداری که قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان حضور داشت چیزی از بازی نکردن اعلام نشد و بحثی در این مورد نبود.

رئیس هیأت فوتبال خوزستان در مورد اینکه سیدسیروس پورموسوی اعلام کرده هیأت فوتبال، نماینده‌های اهواز در مجلس و سایر مسئولان استانی در دیدار مقابل فولاد به میدان بروند، اظهار داشت:‌ اگر ما وظیفه بازی کردن داشته باشیم حتما این کار را می‌کنیم و مشکلی به وجود نمی‌آید.

طالقانی در مورد اینکه گفته می‌شود از طریق استانداری پول خوبی به استقلال خوزستان تزریق شده است،‌گفت: چیزی که من در جریان آن هستم این بوده که 3 الی 4 میلیارد تومان از طریق استانداری به باشگاه تزریق شده است. خود ما هم بابت طلب‌هایی که از باشگاه داشتیم تاکنون هیچ فشاری نیاوردیم و همکاری لازم را کردیم. بانک ملی که صاحب باشگاه است هیچ همکاری نداشته و تاکنون پولی به باشگاه نداده است. در ادامه مسابقات و در آسیا باید هزینه‌های باشگاه تامین شود و این اتفاقی است که باید از سوی بانک ملی رخ دهد.

وی در مورد اینکه کل قراردادهای استقلال خوزستان 8میلیارد بوده و تقریبا پولی که به باشگاه رسیده نیمی از قراردادها را تامین می‌کند،‌ گفـت: اعضای تیم پول گرفتند و به نظر می‌رسد اعتراض‌ها معقول نیست. این شرایط در خیلی از باشگاه‌ها وجود دارد. نمی‌دانم استقلال خوزستانی‌ها به چه شکلی محاسبه می‌کنند.

رئیس هیأت فوتبال در مورد اینکه اگر استقلال خوزستان روز پنج‌شنبه بازی نکند چه اتفاقی می‌افتد،‌ اظهار داشت: اگر بازی نکنند طبق قوانین فدراسیون و سازمان لیگ با آنها برخورد می‌شود.

طالقانی در پایان در مورد اینکه چرا بانک ملی که قصد هزینه کردن ندارد امتیاز تیم را واگذار نمی‌کند، گفت: در پایان لیگ قرار داریم و الان وقت این کار نیست باید سال بعد در این مورد تصمیم گیری شود. تیم باید در اختیار کسی باشد که بتواند هزینه کند.

خبرگزاری فارس: طالقانی: پورکیانی در جلسه امروز چیزی از بازی نکردن نگفت/اعتراض بازیکنان استقلال خوزستان معقول نیست

ثبت سیستمی

 

 

دریافت فایل اکسل

تصاویر هفته

نتایج مسابقات استانی

 

 

ارسال اخبار شهرستان ها

مدارس فوتبال

 

سایت های مرتبط

 

 

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

 

 

 

 

 

 

 

 

آمار بازدید سایت

                                                                                       
  
               پشتیبانی فنی : واحد انفورماتیک هیأت فوتبال استان خوزستان
 
 
                        ***  کپی برداری از مطالب و تصاویر سایت، با ذکر منبع بلامانع است ***