امروز جمعه, 26 بهمن 1397

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال،‌گفت: تصمیم بر این شد که هر تیم 2 بازیکن به تیم امید بدهد تا این تیم بتواند با آمادگی و قدرت در مسابقات پیش رو حضور پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال خوزستان,کاظم طالقانی در گفت‌وگو با فارس، در مورد عیادت از علی عیسی‌زاده مدیرعامل صنعت نفت که در بیمارستان بستری شده، گفت: حال عمومی عیسی‌زاده خوب بود. به امید خدا او طی یکی دو روز آینده ازبیمارستان مرخص می‌شود. مشکل خاصی نیست. برای او یک عارضه‌ای به وجود آمد که درمان‌های لازم صورت گرفت و به زودی کار خود را ادامه می‌دهد.

وی در مورد وضعیت ورزشگاه اختصاصی فولاد خوزستان برای میزبانی از مسابقات این تیم در لیگ برتر، اظهار داشت: فکر می‌کنم ورزشگاه اختصاصی فولاد خوزستان برای 5 هفته ابتدایی لیگ آماده نباشد و این تیم فعلا در غدیر اهواز به میدان می‌رود و سپس می‌توانند مسابقات خود را در زمین اختصاصی خود برگزار کنند.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد مصوبه فدراسیون برای در اختیار گذاشتن دو بازیکن از هر باشگاه به تیم امید، گفت: تصمیمات هیأت رئیسه جمعی اتخاذ می‌شود. تصمیم بر این شد که هر تیم 2 بازیکن به تیم امید بدهد تا این تیم بتواند با آمادگی و قدرت در مسابقات پیش رو حضور پیدا کند  و بازیکنان آن برای حضور در تیم ملی بزرگسالان آماده شوند. باید تیم امید برای حضور بازیکنانش در سال‌های آینده در تیم ملی بزرگسالان تقویت شود.

وی در مورد اینکه اگر باشگاه‌ها بازیکن ندهند جریمه خواهند شد، عنوان کرد:‌ بر اساس قانونی که مصوب شده در این ارتباط تصمیم گیری می‌شود.

طالقانی در مورد اینکه برخی باشگاه‌ها با تیم امید همکاری نکردند و بازیکنان خود را از اردو فرا خواندند، تصریح کرد:‌از این مسئله اطلاع ندارم اما قطعا مسئولان مربوطه در صورت رقم خوردن این اتفاق به مسئله ورود می‌کنند و برابر قانون برخورد می‌شود.

وی در پایان، گفت: باید به تیم امید کمک کرد. کادرفنی مجربی انتخاب شده و می‌توان به موفقیت این تیم امیدوار بود. همین بازیکنانی که الان در رده امید هستند چند سال دیگر باید در تیم بزرگسالان به میدان بروند. باید این ارتباط بین تیم ملی امید و بزرگسالان وجود داشته باشد و این همراهی با کارلوس کی‌روش صورت بگیرد.

خبرگزاری فارس: طالقانی: هر باشگاه باید 2 بازیکن به تیم امید بدهد/باید بین تیم امید و بزرگسالان ارتباط وجود داشته باشد

 

ثبت الکترونیکی قرارداد

 

 

ثبت الکترونیکی قرارداد

تصاویر هفته

نتایج مسابقات استانی

 

 

ارسال اخبار شهرستان ها

مدارس فوتبال

 

سایت های مرتبط

 

 

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

 

 

 

 

 

 

 

 

آمار بازدید سایت

                                                                                       
  
               پشتیبانی فنی : واحد انفورماتیک هیأت فوتبال استان خوزستان
 
 
                        ***  کپی برداری از مطالب و تصاویر سایت، با ذکر منبع بلامانع است ***