امروز یکشنبه, 05 خرداد 1398

پس از پایان سفر یک روزه هیات فدراسیون فوتبال و بازدید از موکب شهدای ورزشکار جامعه فوتبال کشور و بخش های مختلف هیات فوتبال خوزستان,محمدرضا ساکت دبیر کل فدراسیون فوتبال در گفتگوی اختصاصی با سایت هیات فوتبال خوزستان اهداف و نتایج سفر خود را به استان خوزستان تشریح کرد.

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال خوزستان,محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال در تشریح نتایج سفر یک روزه خود به استان خوزستان گفت: فدراسیون فوتبال در کنار توسعه و گسترش فوتبال,فوتبال ساحلی و فوتسال در بین بانوان و آقایان توجه ویژه ای به گسترش امور فرهنگی و مذهبی در بین جامعه فوتبال کشور دارد.

 

وی گفت:با تاکیدات ریاست محترم فدراسیون فوتبال و در معیت آقایان بهاروند رییس سازمان لیگ ,زمان آبادی مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال,طالقانی عضو هیات رییسه فدراسیون و دیگر مسئولین فوتبال استان خوزستان از اقدامات و روند ساخت و ساز موکب شهدای ورزشکار جامعه فوتبال کشور که در مرز چذابه واقع شده بازدید به عمل آمد و خوشبختانه موکب شهدای ورزشکار اولین موکبی می باشد که به صورت سازه های بتنی و ساختمانی شکل گرفته است و زایرسرای بسیار مناسبی برای زائرین اباعبدالله الحسین علیه السلام خواهد بود.

 

ساکت در ادامه افزود:در این سفر همچنین اولین جلسه هیات امنای موکب شهدای ورزشکار برگزار و مواردی چون اقدامات تکمیلی ساختمانی,اقدامات تامینی,فرهنگی,پشتیبانی و رفاهی مورد تصویب اعضا قرار گرفت.

 

در این جلسه برنامه ها,راهبردها و اقدامات آتی در خصوص موکب مشخص و شناسایی گردید.

 

ساکت با اشاره به حمایتهای باشگاهها و هیاتهای فوتبال کشور از موکب گفت:برنامه ریزی مناسبی در کنار حمایتهای مردمی صورت پذیرفت. وی در بخشی دیگر از صحبت های خود گفت: فوتبال در همه عرصه ها و فعالیت های فرهنگی,رویدادها و مناسبت های ملی و مذهبی به مسئولیت های اجتماعی مانند خدمات رسانی به  زلزله زدگان غرب کشور در کرمانشاه نقش پر رنگی را بر عهده داشت.

دبیرکل فدراسیون گفت:مهمترین اقدام صورت گرفته در مورد موکب شهدای ورزشکار جامعه فوتبال کشور که مسئولیت اجرایی آن برعهده هیات فوتبال خوزستان و حاج علی طرفی می باشد اختصاص زمین و استفاده از سازه های دائمی به جای سازه های موقت می باشد که می تواند در تمام سال مورد استفاده و بهره برداری قرار گیرد.

ساکت ضمن تمجید از هیات فوتبال خوزستان گفت: یکی از فعالترین هیات های فوتبال کشور, هیات فوتبال خوزستان می باشد که دارای بیشترین باشگاههای فوتبال در لیگ های مختلف کشوری می باشد و بحق این استان در کنار اینکه مهد فوتبال کشور است در اقدامات فرهنگی نیز سرآمد و الگوی مناسبی برای دیگر هیات ها می باشد.

دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال به پاس احترام به مردم استان خوزستان که سرزمین شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس بوده است در 3سال اخیر میزبانی جام حذفی کشور  را به این استان واگذار نموده است تا در کنار ارج نهادن به تلاش های ورزشی هیات فوتبال استان خوزستان به نمادهای فرهنگی و دفاع مقدس این استان از جمله خرمشهر قهرمان نیز ارزش گذاری شده باشد.

 

ساکت در ادامه گفت :فدراسیون فوتبال در کنار قدرتمندی,توجه به فوتبال پایه و توسعه بخش های مختلف فوتبال و فوتسال در بین بانوان و آقایان,مقوله های فرهنگی و مسئولیت های اجتماعی را در دستور کار خود دارد و کمیته فرهنگی و روابط عمومی سازمان لیگ دو مجموعه ای هستند که با جدیت در این راستا تلاش می کنند.

 

دبیرکل فدراسیون فوتبال در بخش پایانی صحبت خود گفت:در پایان این سفر از بخش های مختلف هیات فوتبال استان خوزستان بازدید بعمل آمد و در جریان فعالیت واحدهای مختلف هیات فوتبال استان خوزستان قرار گرفتیم.هیات فوتبال خوزستان با چارت سازمانی سیستماتیک ومنظم نمونه کاملی از یک هیات موفق می باشد.

وی همچنین گفت:بسیار خرسند شدیم که در هیات فوتبال خوزستان از پیشکسوتان, بازیکنان و داوران در مدیریت فوتبال مورد استفاده قرار گرفته اند که مراتب سلام ریاست فدراسیون به آنها ابلاغ گردید.

 

وی در خاتمه گفت:جا دارد تقدیر و تشکر خود و ریاست فدراسیون را از تلاش های بی وقفه هیات فوتبال خوزستان و حاج علی طرفی مسئول اجرایی موکب شهدای ورزشکار جامعه فوتبال  کشور, اداره ورزش و جوانان شهرستان بستان,بسیجیان شهر بستان و  دیگر عزیزانی که خالصانه و گمنام در جهت تحقق وسامان دهی موکب زحمت کشیدند را به آنها ابلاغ نمایم.برای همه مردم خوزستان آرزوی بهترین ها را داریم و درود می فرستیم به شهدای راست قامت حادثه تروریستی اخیر اهوار و یاد و خاطره شهدا را گرامی می داریم و سلام ودرود جامعه فوتبال را به خانواده شهدا و مجروحان این حادثه ابلاغ می نماییم

 

سفر دبیرکل و نایب رئیس فدراسیون به خوزستان

ثبت الکترونیکی قرارداد

 

 

ثبت الکترونیکی قرارداد

تصاویر هفته

نتایج مسابقات استانی

 

 

ارسال اخبار شهرستان ها

مدارس فوتبال

 

سایت های مرتبط

 

 

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

 

 

 

 

 

 

 

 

آمار بازدید سایت

                                                                                       
  
               پشتیبانی فنی : واحد انفورماتیک هیأت فوتبال استان خوزستان
 
 
                        ***  کپی برداری از مطالب و تصاویر سایت، با ذکر منبع بلامانع است ***